FB TW
ENRULV


Presei

IZGATAVOTAS PIRMĀS „BALTIC BEER STAR” 2015 MEDAĻAS

Preses relīze 24.09.2015
IZGATAVOTAS PIRMĀS „BALTIC BEER STAR” 2015 MEDAĻAS

Preses relīze
24.09.2015


IZGATAVOTAS PIRMĀS „BALTIC BEER STAR” 2015 MEDAĻAS

 

Rīgas Juvelierizstrādājumu rūpnīcā (www.rigagold.lv) pēc datordizainera Māra Vēvera meta izgatavotas pirmās medaļas starptautiskajam Baltijas alus konkursam „BALTIC BEER STAR” 2015, kas notiks 19.-23. oktobrī viesnīcas Wellton Elefant telpās, Kalnciema ielā 90, Rīgā.
BALTIC BEER STAR ir Baltijas valstīs ražotu alus, kvasa un iesala dzērienu kvalitātes zīme. Šogad par medaļām, kuras izvietot uz savu izstrādājumu etiķetēm, tādējādi palīdzot patērētājiem saprast, kurš dzēriens no plašā piedāvājumu klāsta ir pats labākais, cīnīsies Baltijas valstu mazie, vidējie un lielie alus ražotāji.
Alus paraugi tiks vērtēti 12 Starptautisku žūrijas locekļus sastāvā, kur seši pārstāvēs Latviju un seši pieaicināti no Baltijas un citām ES dalībvalstīm. Konkursa profesionāļu komisiju vadīs ilggadējā alus eksperte Astrīda Ruško kundze (Alus Brālība), bet par komisijas priekšsēdētāja vietnieku ir izraudzīts Valdis Čunka (a/s ALDARIS). Alus paraugi tiks vērtēti 50 ballu sistēmā (pēc Ratebeer.com) 3 kategorijās 18 alus stilos, vērtējot alu tikai pēc tā organoleptiskajām īpašībām.
BALTIC BEER STAR konkursi sniedz mazajiem ražotājiem iespēju iepazīstināt ar savu produkciju, bet lielajām rūpnīcām ļauj vēlreiz pacīnīties par izcilību savā jomā.
Pieteikties konkursam var līdz 30. septembrim, konkursa nolikums, alus veidu apraksts, dalībnieka pieteikuma anketa un cita noderīga informācija atrodama BALTIC BEER STAR mājas lapā www.balticbeerstar.lv. Konkursa aktuālā informācija atrodama arī Twitter.com @BalticBeerStar.
Konkursu atbalsta Wellton Elefant Hotel, Kooperatīvā sabiedrība LATRAPS, Latvijas Alus Darītāju Savienības, SIA „Show Consulting”, Viking Malt.

Valentīna Borisova
BALTIC BEER STAR 2015 sabiedriskās attiecības
+371-27504422
prese@balticbeerstar.lv
www.balticbeerstar.lv


Atbalstītāji

SIA SHOW ConsultingSALM AustriaNATE
© 2024 Biedrība "Alus Brālība"