FB TW
ENRULV


Presei

Sākusies reģistrācija alus konkursam „BALTIC BEER STAR” 2015

Preses relīze 02.09.2015
Sākusies reģistrācija alus konkursam „BALTIC BEER STAR” 2015

 

Sākusies reģistrācija pirmajam starptautiska mēroga Baltijas alus konkursam „BALTIC BEER STAR” 2015, kas notiks 19.-23. oktobrī viesnīcas Wellton Elefant telpās, Kalnciema ielā 90, Rīgā.
Konkursa rīkotājs ir Alus, iesala dzērienu un kvasa biedrība „Alus brālība” sadarbībā ar Latvijas alus darītāju savienību un Latvijas alus darītāju asociāciju. Konkursa tehnisko organizāciju nodrošina SIA „SHOW consulting”. Konkursa mērķis ir veicināt kvalitatīvas un nekaitīgas produkcijas ražošanu un uzlabot piedāvājumu patērētājiem, celt produkcijas konkurētspēju Baltijas un Eiropas tirgū.
Jāpiemin, ka 2013. gadā ļoti veiksmīgi tika īstenots Baltijas mēroga konkurss kvasa un iesala dzērienu ražotājiem, kurā piedalījās 97% procenti Baltijas tirgus dalībnieku. Godalgas saņēma SIA „Bauskas alus”, SIA „Piebalgas alus”, SIA „Ilgezeem”, UAB Vilniaus alus”, UAB Selita ir Ko”.
Šogad konkursā aicināti piedalīties mazie, vidējie un lielie Baltijas valstu alus ražotāji, lai pacīnītos par medaļām 3 alus grupās un 18 alus veidos, kuru saraksts sastādīts vadoties no „World Beer Cup” alus konkursa stilu saraksta, apraksta un specifikācijas un „European Beer Star” alus kategoriju apraksta, ņemot vērā Baltijas valstu pieredzi.
Pirmo reizi Baltijā alus konkurss tiks vērtēts 50 ballu sistēmā tikai pēc tā organoleptiskajām īpašībām un to vērtēs 12 Starptautisku žūrijas locekļu sastāvs, kur seši eksperti pārstāvēs Latviju un seši tiks pieaicināti no Baltijas un citām ES dalībvalstīm. Konkursa profesionāļu komisiju vadīs ilggadējā alus eksperte Astrīdas Ruško kundze (Alus Brālība), bet komisijas priekšsēdētāja vietnieks ir izraudzīts Valdis Čunka (a/s ALDARIS).
Pieteikties konkursam var līdz 30. septembrim, konkursa nolikums, alus veidu apraksts, dalībnieka pieteikuma anketa un cita noderīga informācija atrodama BALTIC BEER STAR mājas lapā www.balticbeerstar.lv. Konkursa aktuālā informācija atrodama arī Twitter.com @BalticBeerStar.
Konkursu atbalsta Wellton Elefant Hotel, Kooperatīvā sabiedrība LATRAPS, Latvijas Alus Darītāju Savienības, SIA „Show Consulting”.

Valentīna Borisova
BALTIC BEER STAR 2015 sabiedriskās attiecības
+371-27504422
prese@balticbeerstar.lv
www.balticbeerstar.lv


Atbalstītāji

SALM AustriaŪdens TērveteLielbātas ūdens
© 2024 Biedrība "Alus Brālība"